Subnavigatie

Scheidsrechterslijst


Competitieprogramma thuiswedstrijden jeugd fase 4 voorjaar 2022. Bij verhindering dienen ingeplande scheidsrechters zelf (tijdig) voor een vervanger te zorgen. Dit graag doorgeven aan de desbetreffende leiders.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechters Scheids speelt in
26-03-2022 10:15 Wykels Hallum JO17-1JM Geel Wit JO17-1 Durk Bremer  
26-03-2022 10:15 Wykels Hallum JO15-1 JM DTD JO15-1 Karim Qountich 3
26-03-2022 09:00 Wykels Hallum JO14-1JM Tzummarum JO14-1 Kevin Dijkstra 1
26-03-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-1 Franeker SC JO11-1 Kris Lap 2
26-03-2022 11:45 Wykels Hallum JO10-1 FC Burgum JO10-4 Jurjen Spoelstra 2
           
02-04-2022 12:00 Wykels Hallum JO19-1 LSC 1890 JO19-2 Cor Poelstra 4
02-04-2022 10:30 Wykels Hallum JO13-1JM Jacob St. JO13-1 Jorrit Bergsma 1
02-04-2022 09:00 Wykels Hallum JO13-2JM FC Burgum JO13-2 Kjeld Heslinga 2
02-04-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-2JM Marrum JO11-1 Jelmer Koolhof 2
02-04-2022 10:15 Wykels Hallum JO10-1 Leeuwarder Zwaluwen JO10-2 Jordy Spijkerman 2
02-04-2022 09:00 Wykels Hallum JO9-1 VC Trynwalden JO9-1 Johannes Veenstra 3
02-04-2022 09:00 Wykels Hallum JO7-1 Birdaard FC JO7-1 Jeroen Nouwen & Jelmer Grasman 2
           
09-04-2022 10:15 Wykels Hallum JO17-1JM Tzummarum JO17-1d Durk Bremer  
09-04-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-1 Buitenpost JO11-1 Jochum Yska 3
09-04-2022 09:00 Wykels Hallum JO10-2JM Blauw Wit '34 JO10-4 Jelmer Heins 2
09-04-2022 09:00 Wykels Hallum JO9-1 GAVC JO9-2 Jan Thomas Valk 2
09-04-2022 09:00 Wykels Hallum JO8-1 SC Berlikum JO8-1 Jan Koolhof 2
09-04-2022 10:00 Wykels Hallum JO7-2 Blija JO7-2 Izaäk van der Schaaf & Erik Niemarkt 2&1
           
23-04-2022 12:00 Wykels Hallum JO19-1 Leeuwarder Zwaluwen JO19-2 Diederik Everts 4
23-04-2022 10:15 Wykels Hallum JO15-1 JM Wardy JO15-1 Bernd Everts 4
23-04-2022 09:00 Wykels Hallum JO14-1JM Hardegarijp JO14-2 Jan Gerrit Hellema jo19
23-04-2022 10:30 Wykels Hallum JO13-1JM Leeuwarder Zwaluwen JO13-2 Hille Jan Hellema 1
23-04-2022 09:00 Wykels Hallum JO13-2JM CVO JO13-1JM Hillebrand Jan Wip jo19
23-04-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-2JM FVC JO11-2 Gijs de Groot jo19
23-04-2022 11:45 Wykels Hallum JO10-1 Blauw Wit '34 JO10-2 Bote Houtsma 4
23-04-2022 09:00 Wykels Hallum JO8-1 CVO JO8-1JM Jari Ruizendaal jo19
           
07-05-2022 10:30 Wykels Hallum JO13-1JM SC Berlikum JO13-1 Gwen Dijkstra 1
           
14-05-2022 12:00 Wykels Hallum JO19-1 SC Berlikum JO19-1 Feitze Peenstra 3
14-05-2022 10:30 Wykels Hallum JO13-1JM FVC JO13-1 Erwin Fokkema 3
14-05-2022 09:00 Wykels Hallum JO13-2JM Wardy JO13-1JM Eise Jan de Vries 3
14-05-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-1 SC Berlikum JO11-1 Doeke Yska 3
14-05-2022 09:00 Wykels Hallum JO10-2JM S.F. Deinum JO10-2 Bote Houtsma 4
14-05-2022 09:00 Wykels Hallum JO9-1 Frisia JO9-5 Daniek Brouwer 2
           
21-05-2022 10:15 Wykels Hallum JO17-1JM Beetgum JO17-1 Durk Bremer  
21-05-2022 10:15 Wykels Hallum JO15-1 JM ST Holwerd/Ternaard/Holwerd JO15-1M Bjorn Dijkstra 1
21-05-2022 09:00 Wykels Hallum JO14-1JM GAVC JO14-1 Armando Bolhuis 3
21-05-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-1 Veenwouden SC JO11-1JM Andries Veenstra 3
21-05-2022 10:25 Wykels Hallum JO10-1 Frisia JO10-5 Bas de Groot 1
21-05-2022 09:00 Wykels Hallum JO8-1 Frisia JO8-4 Arjan van der Wal 3
21-05-2022 09:00 Wykels Hallum JO7-1 Birdaard FC JO7-1 Andries Groenewoud & Youri Merkus 3&1
           
28-05-2022 12:00 Wykels Hallum JO19-1 Sneek Wit Zwart JO19-2 Pieter Tadema 4
28-05-2022 10:30 Wykels Hallum JO13-1JM Leovardia JO13-2 Wybe Pieter Zijlstra 3
28-05-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-2JM S.C. Stiens JO11-2 Wietze Touber 3
28-05-2022 09:00 Wykels Hallum JO10-2JM Beetgum JO10-1 Thomas Niemarkt 2
28-05-2022 09:00 Wykels Hallum JO9-1 Blauw Wit '34 JO9-5 W.P. Regnerus 2
28-05-2022 10:00 Wykels Hallum JO7-2 Blija JO7-2 Abd A. Almasri & Sytze Jouta jo19