Scheidsrechterslijst
Competitieprogramma thuiswedstrijden jeugd fase 3 voorjaar 2023. Bij verhindering dienen ingeplande scheidsrechters zelf (tijdig) voor een vervanger te zorgen. Dit graag doorgeven aan de desbetreffende leiders.
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Scheidsrechter | Scheids speelt in |
27-01-2024 | 10:30 | Wykels Hallum JO12-1JM | Leeuwarder Zwaluwen JO12-3 | Sytse Jouta | 1 |
27-01-2024 | 09:00 | Wykels Hallum JO11-1 | VC Trynwalden JO11-2 | Bas de Groot | 1 |
27-01-2024 | 10:15 | Wykels Hallum JO10-1 | SJO RSC JO10-1 | Sido Jansma | 4 |
27-01-2024 | 10:15 | Wykels Hallum JO10-2JM | SJO Broekster Walden JO10-4 | Bote Houtsma | 2 |
27-01-2024 | 09:00 | Wykels Hallum JO8-1 | Blauw Wit '34 JO8-6 | Daniek Brouwer | 2 |
03-02-2024 | 11:40 | Wykels Hallum JO19-1 | Scharnegoutum JO19-1 | Durk Bremer | |
03-02-2024 | 09:30 | Wykels Hallum JO17-1JM | S.F. Deinum JO17-2 | Eelco Bijlstra | 1 |
03-02-2024 | 10:15 | Wykels Hallum JO15-1 JM | ST SDS/Nijland JO15-1 | Erik Niemarkt | 1 |
03-02-2024 | 11:05 | Wykels Hallum JO13-2JM | Eastermar JO13-1JM | Erwin Fokkema | 3 |
03-02-2024 | 10:50 | Wykels Hallum JO9-1 | Geel Wit JO9-1 | Feitze Peenstra | 3 |
10-02-2024 | 10:15 | Wykels Hallum JO14-1JM | Frisia JO14-3 | Feike Zuidema | 4 |
10-02-2024 | 10:15 | Wykels Hallum JO13-1JM | S.F. Deinum JO13-1JM | Jan Koolhof | 2 |
10-02-2024 | 10:30 | Wykels Hallum JO12-1JM | Frisia JO12-3 | Gijs de Groot | 2 |
10-02-2024 | 09:00 | Wykels Hallum JO11-1 | Leovardia JO11-4 | Jordi Polet | 2 |
10-02-2024 | 10:15 | Wykels Hallum JO10-2JM | Kollum JO10-2 | Gwen Dijkstra | 1 |
10-02-2024 | 09:00 | Wykels Hallum JO8-1 | S.C. Stiens JO8-2 | Jordi Spijkerman | 2 |
02-03-2024 | 09:30 | Wykels Hallum JO17-1JM | S.C. Stiens JO17-2 | Haye Tseard van der Hem | 1 |
02-03-2024 | 10:15 | Wykels Hallum JO15-1 JM | Veenwouden SC JO15-1 | Hendrik Link | 1 |
02-03-2024 | 11:05 | Wykels Hallum JO13-2JM | Leovardia JO13-2 | Hille Jan Hellema | 2 |
02-03-2024 | 10:15 | Wykels Hallum JO10-1 | Blauw Wit'34 JO10-7JM | Hessel Kingma | 1 |
02-03-2024 | 09:00 | Wykels Hallum JO9-1 | Leeuwarder Zwaluwen JO9-2 | Freerk Jan Havinga | jo19 |
09-03-2024 | 11:30 | Wykels Hallum JO19-1 | Irnsum JO19-1 | Durk Bremer | |
09-03-2024 | 10:15 | Wykels Hallum JO14-1JM | FVC JO14-2 | Hillebrand Wip | 3 |
09-03-2024 | 10:15 | Wykels Hallum JO13-1JM | Leeuwarder Zwaluwen JO13-1 | Jan Koolhof | 2 |
09-03-2024 | 10:30 | Wykels Hallum JO12-1JM | LSC 1890 JO12-1 | Izaak van der Schaaf | 1 |
09-03-2024 | 10:15 | Wykels Hallum JO10-2JM | SJO RSC JO10-2 | Jan Gerrit Hellema | 2 |
09-03-2024 | 09:00 | Wykels Hallum JO9-1 | Birdaard FC JO9-1 | Jari Ruizendaal | 2 |
16-03-2024 | 09:30 | Wykels Hallum JO17-1JM | Blauw Wit '34 JO17-4 | Jelmer Grasman | 4 |
16-03-2024 | 10:15 | Wykels Hallum JO15-1 JM | DTD JO15-1 | Jelmer Heins | 2 |
16-03-2024 | 10:15 | Wykels Hallum JO13-2JM | SJO DFC JO13-2 | Jason Kroon | 3 |
16-03-2024 | 09:00 | Wykels Hallum JO11-1 | Blauw Wit '34 JO11-6JM | Jelle Bruinsma | jo19 |
16-03-2024 | 11:40 | Wykels Hallum JO10-1 | FC Burgum JO10-3 | Jeroen Nouwen | 4 |
16-03-2024 | 09:00 | Wykels Hallum JO8-1 | Frisia JO8-4 | Jelke Wijbenga | jo19 |
23-03-2024 | 11:30 | Wykels Hallum JO19-1 | Heerenveense Boys JO19-2 | Durk Bremer | |
23-03-2024 | 10:15 | Wykels Hallum JO14-1JM | MKV'29 JO14-2 | Jochum Yska | 3 |
23-03-2024 | 10:15 | Wykels Hallum JO13-1JM | Opende JO13-1 | Jan Koolhof | 2 |