Subnavigatie

Scheidsrechterslijst


Competitieprogramma thuiswedstrijden jeugd fase 1 najaar 2022. Bij verhindering dienen ingeplande scheidsrechters zelf (tijdig) voor een vervanger te zorgen. Dit graag doorgeven aan de desbetreffende leiders.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Scheids speelt in
           
03-09-2022 10:15 Wykels Hallum JO14-1JM ST CVO/Ouwe Syl JO14-1 Youri Merkus 1
03-09-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-1 S.C. Stiens JO11-1 Ybele Reitsma 1
03-09-2022 09:00 Wykels Hallum JO8-1 S.C. Stiens JO8-2 Wouter de Beer 1
           
10-09-2022 11:30 Wykels Hallum JO19-1 Leeuwarder Zwaluwen JO19-1 Willem Pieter Regnerus 1
10-09-2022 11:40 Wykels Hallum JO17-1JM MKV'29 JO17-1 Durk Bremer  
10-09-2022 10:15 Wykels Hallum JO15-1 JM Blauw Wit '34 JO15-3 Willem Nieuwhof 3
10-09-2022 10:15 Wykels Hallum JO13-1JM Frisia JO13-3 Wietze Touber 3
10-09-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-2JM S.F. Deinum JO11-2 Thijs de Vries 1
10-09-2022 11:30 Wykels Hallum JO10-1 SJO Broekster Walden JO10-2JM Sytze Jouta jo19
10-09-2022 09:00 Wykels Hallum JO9-1 VC Trynwalden JO9-1 Thijmen van der Werff jo19
           
17-09-2022 11:30 Wykels Hallum JO17-1JM Zeerobben JO17-2 Durk Bremer  
17-09-2022 10:00 Wykels Hallum JO15-1 JM SJO DFC JO15-1 Stefan Homsma 2
17-09-2022 10:15 Wykels Hallum JO13-1JM Beetgum JO13-1 Sido Jansma 4
17-09-2022 09:00 Wykels Hallum JO13-2JM Blauw Wit '34 JO13-4 Jan Koolhof 2
17-09-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-1 SJO DFC JO11-1 Sander Prins 1
17-09-2022 10:15 Wykels Hallum JO10-1 FC Burgum JO10-2 Rintje Bosch 2
17-09-2022 09:00 Wykels Hallum JO9-1 SJO Broekster Walden JO9-2 Roeland van der Ploeg 1
           
24-09-2022 10:15 Wykels Hallum JO14-1JM S.C. Stiens JO14-1 Pier Prins 4
24-09-2022 10:15 Wykels Hallum JO13-2JM SJO Warga WWS JO13-1 Jan Koolhof 2
24-09-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-1 Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 Reinder Algra 2
24-09-2022 09:00 Wykels Hallum JO8-1 Blauw Wit '34 JO8-4 Rene Wubs 4
24-09-2022 09:00 Wykels Hallum JO7-1 Poulewedstrijden Mateus Luis Almeide & Jose Luis Mateus 1
           
01-10-2022 11:30 Wykels Hallum JO19-1 Minnertsga JO19-1 Nick Brantsma 2
01-10-2022 11:30 Wykels Hallum JO17-1JM Leeuwarder Zwaluwen JO17-1 Durk Bremer  
01-10-2022 10:15 Wykels Hallum JO15-1 JM Annaparochie St. JO15-2 Marlo Lolkema 1
01-10-2022 10:15 Wykels Hallum JO13-1JM Marrum JO13-1 Lucas Krol 2
01-10-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-2JM Leovardia JO11-3 Leon Koolhof 3
01-10-2022 09:00 Wykels Hallum JO9-1 S.C. Stiens JO9-5 Kjeld Heslinga 1
           
08-10-2022 09:00 Wykels Hallum JO11-2JM SJO Warga WWS JO11-1 Sjouke van der Hem jo19
08-10-2022 09:00 Wykels Hallum JO8-1 SJO DFC JO8-2 Sym Willem de Vries jo19
           
02-12-2022 19:30 Wykels Hallum Dames Poulewedstrijden Pytrick van der Molen & Marten Valk jo19