Grote Clubactie gaat van start!


18 september 2020

Vanaf zaterdag 19 september start de jaarlijkse Grote Clubactie weer. Ook jeugdleden van onze vereniging gaan weer door Hallum om te proberen veel loten te verkopen. Dit jaar is de lotenverkoop op een aangepaste manier georganiseerd in verband met de corona-maatregelen, maar de doelstelling blijft hetzelfde: zoveel mogelijk loten verkopen om je eigen club aan een leuke extra bijdragen te helpen!

Wij bevelen als vereniging deze actie natuurlijk van harte aan! Voor de jeugdleden is dit elk jaar weer een leuke periode en ook de club is enorm geholpen met de opbrengst van de loten, omdat 80 procent van de verkoop door onze leden bestemd is voor Wykels Hallum.

Bij de start van deze actie is een speciale video gemaakt om iedereen te informeren over de diverse mogelijkheden om loten te kopen. Via bijgaande link is deze video te bekijken.

 

Welke verkoopmethodes zijn er?

Terug naar overzicht