Vergeet niet om te stemmen op onze club in Rabobank sponsoractie!


20 september 2023

Deze week kun je nog voor het laatst je stem uitbrengen op onze club in de Rabo ClubSupport-actie. Ieder jaar zorgt deze actie voor een mooie financiƫle bijdrage voor de vereniging en daar kunnen we bij Wykels Hallum weer leuke dingen voor doen. Hoe meer stemmen, hoe hoger de bijdrage die de bank ons schenkt.

Ook dit jaar doet Wykels Hallum weer mee aan Rabo Club support, de jaarlijkse sponsor actie van de Rabobank. Zoals bij velen van jullie bekend kan onze vereniging worden gesteund door een stem uit te brengen. Hoe meer stemmen onze vereniging krijgt hoe hoger het sponsorbedrag voor ons wordt. Om een stem uit te kunnen brengen dient u lid te zijn van de Rabobank.

Indien u wel klant bent bij de Rabobank maar nog geen lid kan dat heel eenvoudig via de website, Rabo App of Rabo online-bankieren worden geregeld. Hier zijn geen kosten aan verbonden. Voor meer informatie: kijk op deze website: https://www.rabobank.nl/leden/lid-worden

De periode waarin je je stem kunt uitbrengen loopt van 4 september tot en met 26 september.

Deze informatie mag overigens ook worden verspreid onder familie, vrienden, kennissen, collega’s, enz.

Je kan stemmen via de Rabo app (Service -> Club support) of via onderstaande link:

http://www.rabobank.nl/clubsupport


Terug naar overzicht