Subnavigatie

Scheidsrechterslijst


Beker- en competitieprogramma thuiswedstrijden jeugd najaar 2021. Bij verhindering dienen ingeplande scheidsrechters zelf (tijdig) voor een vervanger te zorgen. Dit graag doorgeven aan de desbetreffende leiders.

Datum Tijd Thuis team Uit team Scheidsrechter Scheids speelt in
04-09-2021 12:00 Wykels Hallum JO19-1 Annaparochie St. JO19-1 Cor Poelstra 4
04-09-2021 10:15 Wykels Hallum JO15-1 Wardy JO15-1 Bernd Everts 4
04-09-2021 09:00 Wykels Hallum JO14-1JM Wardy JO14-1 Bote Houtsma 4
04-09-2021 09:00 Wykels Hallum JO11-1 SC Berlikum JO11-1 Bjorn Dijkstra 1
04-09-2021 09:00 Wykels Hallum JO10-2JM Blauw Wit '34 JO10-6 Bas de Groot 1
04-09-2021 09:00 Wykels Hallum JO8-1 csv Be Quick Dokkum JO8-1 Armando Bolhuis 3
           
           
11-09-2021 10:15 Wykels Hallum JO17-1JM Jacob St. JO17-1JM Durk Bremer  
11-09-2021 09:00 Wykels Hallum JO17-2 Zeerobben JO17-2 Arjan van der Wal 3
11-09-2021 10:30 Wykels Hallum JO13-1JM SC Berlikum JO13-1 Andries Veenstra 3
11-09-2021 09:00 Wykels Hallum JO13-2JM ST Blija/Holwerd JO13-1 Andries Groenewoud 3
11-09-2021 10:35 Wykels Hallum JO11-2JM CVO JO11-1JM Youri Merkus 1
11-09-2021 10:35 Wykels Hallum JO10-1 FVC JO10-2 Ybele Reitsma 1
11-09-2021 10:35 Wykels Hallum JO9-1 VC Trynwalden JO9-1 Yne Peter Terpstra 4
           
           
18-09-2021 10:15 Wykels Hallum JO15-1 ST Holwerd/Ternaard/Holwerd JO15-1M Wybe Pieter Zijlstra 3
18-09-2021 09:00 Wykels Hallum JO14-1JM csv Be Quick Dokkum JO14-1 Willem Pieter Regnerus 2
18-09-2021 10:30 Wykels Hallum JO13-1JM Jacob St. JO13-1 Wietze Touber 3
18-09-2021 09:00 Wykels Hallum JO11-1 Franeker SC JO11-2 Willem Hellema 2
18-09-2021 09:00 Wykels Hallum JO10-2JM S.F. Deinum JO10-1 Thomas Niemarkt 2
18-09-2021 09:00 Wykels Hallum JO8-1 Geel Wit JO8-1 Wouter de Beer JO19
18-09-2021 09:00 Wykels Hallum JO7-1 S.C. Stiens JO7-2 Abiti Even Ezet Beteket Alazat JO19
18-09-2021 09:20 Wykels Hallum JO7-1 DTD JO7-1JM Abd Airhman Almasri JO19
           
24-09-2021 20:00 Wykels Hallum VR1 & VR2 Toernooi Sjouke van der Hem & Sander Prins JO19
           
25-09-2021 12:00 Wykels Hallum JO19-1 Frisia JO19-2 Sven Heslinga 3
25-09-2021 10:15 Wykels Hallum JO17-1JM Irnsum JO17-1 Durk Bremer  
25-09-2021 09:00 Wykels Hallum JO14-1JM Frisia JO14-2 Thomas Krol 2
25-09-2021 09:00 Wykels Hallum JO13-2JM Oostergo JO13-1 Thomas Malaka 1
25-09-2021 09:00 Wykels Hallum JO11-2JM Ternaard JO11-1 Sytze Jouta JO19
25-09-2021 10:25 Wykels Hallum JO10-1 Frisia JO10-3 Stefan Homsma 3
25-09-2021 09:00 Wykels Hallum JO9-1 Birdaard FC JO9-1 Thijs de Vries JO19
           
02-10-2021 09:00 Wykels Hallum JO17-2 Frisia JO17-4 Rintje Bosch 2
02-10-2021 10:15 Wykels Hallum JO15-1 VVT JO15-1 Peter Brouwer 4
02-10-2021 10:30 Wykels Hallum JO13-1JM SJO Warga WWS JO13-1 Reinder Algra 1
02-10-2021 09:00 Wykels Hallum JO11-1 Leovardia JO11-2 Pytrick van der Molen JO19
02-10-2021 09:00 Wykels Hallum JO10-2JM Blauw Wit '34 JO10-5 Raymond Bouwhuis 4
02-10-2021 09:00 Wykels Hallum JO8-1 Birdaard FC JO8-1 Roan Lap JO19
           
09-10-2021 12:00 Wykels Hallum JO19-1 Franeker SC JO19-2 Odartey Vanderpuye 3
09-10-2021 10:15 Wykels Hallum JO17-1JM VC Trynwalden JO17-2 Durk Bremer  
09-10-2021 09:00 Wykels Hallum JO14-1JM Hardegarijp JO14-2 Pieter Tadema 4
09-10-2021 09:00 Wykels Hallum JO13-2JM ST Blija/Holwerd JO13-1 Rienk Prins 4
09-10-2021 09:00 Wykels Hallum JO11-2JM Marrum JO11-1 Patrick Riemersma 3
09-10-2021 10:15 Wykels Hallum JO10-1 Franeker SC JO10-1 Peter Jan Schuts 1
09-10-2021 09:00 Wykels Hallum JO9-1 Leovardia JO9-2 Nick Brantsma 2