Subnavigatie

Scheidsrechterslijst


Competitieprogramma thuiswedstrijden jeugd fase 2 najaar 2021. Bij verhindering dienen ingeplande scheidsrechters zelf (tijdig) voor een vervanger te zorgen. Dit graag doorgeven aan de desbetreffende leiders.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Scheids speelt in
30-10-2021 10:45 Wykels Hallum JO17-1JM Nicator JO17-1 Krijn Dijkstra 3
30-10-2021 10:45 Wykels Hallum JO15-1 JM Blauw Wit '34 JO15-3 Karim Quintich 3
30-10-2021 09:00 Wykels Hallum JO14-1JM SC Berlikum JO14-1 Lucas Krol 2
30-10-2021 09:00 Wykels Hallum JO13-2JM Ropta Boys JO13-1JM Marlo Lolkema jo19
30-10-2021 09:00 Wykels Hallum JO11-1 Akkrum JO11-1 Marten Valk jo19
30-10-2021 12:15 Wykels Hallum JO10-1 SJO DFC JO10-1 Ludo de Vries 4
           
06-11-2021 10:30 Wykels Hallum JO13-1JM SJO Arum/Stormvogels '64 JO13-1 Kevin Dijkstra 1
06-11-2021 09:00 Wykels Hallum JO11-2JM Ternaard JO11-1 Kjeld Heslinga 2
06-11-2021 09:00 Wykels Hallum JO10-2JM Marrum JO10-1 Kris Lap 2
06-11-2021 09:00 Wykels Hallum JO9-1 Anjum JO9-1 Jurjen Spoelstra 2
06-11-2021 09:00 Wykels Hallum JO8-1 Blauw Wit '34 JO8-4 Jorrit Bergsma 1
           
13-11-2021 10:00 Wykels Hallum JO13-1JM Leeuwarder Zwaluwen JO13-2 Jordi Spijkerman 2
13-11-2021 09:00 Wykels Hallum JO11-1 Blauw Wit '34 JO11-2 Jordi Polet jo19
13-11-2021 10:15 Wykels Hallum JO10-1 SDS JO10-1 Johannes Veenstra 3
13-11-2021 09:10 Wykels Hallum JO7-1 Birdaard FC JO7-1 Jari Ruizendaal & Jan Gerrit Hellema jo19
           
20-11-2021 10:15 Wykels Hallum JO15-1 JM V en V'68 JO15-1 Jochem Yska 3
20-11-2021 10:30 Wykels Hallum JO13-1JM DTD JO13-1JM Jelmer Heins 1
20-11-2021 09:00 Wykels Hallum JO11-2JM VIOD JO11-1JM Jeroen Nouwen 2
20-11-2021 09:00 Wykels Hallum JO10-2JM Blauw Wit '34 JO10-7 Jelmer Grasman 2
20-11-2021 09:00 Wykels Hallum JO9-1 Ropta Boys JO9-1 Jelmer Koolhof 2
           
27-11-2021 12:00 Wykels Hallum JO19-1 Sneek Wit Zwart JO19-2 Jan Koolhof 2
27-11-2021 10:15 Wykels Hallum JO17-1JM Blauw Wit '34 JO17-4 Jan Thomas Valk 2
27-11-2021 09:00 Wykels Hallum JO14-1JM Friesland JO14-1 Hille Jan Hellema 1
27-11-2021 09:00 Wykels Hallum JO13-2JM VIOD JO13-1JM Gwen Dijkstra 1
27-11-2021 10:25 Wykels Hallum JO10-1 Blauw Wit '34 JO10-3 Izaäk van der Schaaf 2
27-11-2021 10:25 Wykels Hallum JO8-1 Wardy JO8-1 Hillebrand Wip jo19
           
04-12-2021 10:15 Wykels Hallum JO15-1 JM ST SC Twijzel/SC Kootstertille JO15-1JM Feitze Peenstra 3
04-12-2021 10:30 Wykels Hallum JO13-1JM VC Trynwalden JO13-1 Erwin Fokkema 3
04-12-2021 09:00 Wykels Hallum JO11-2JM WTOC JO11-1JM Erik Niemarkt 1
04-12-2021 09:00 Wykels Hallum JO10-2JM S.C. Stiens JO10-1 Doeke Yska 3
04-12-2021 09:00 Wykels Hallum JO9-1 Amelandia JO9-1JM Diederik Everts 4
04-12-2021 09:00 Wykels Hallum JO8-1 Nicator JO8-1 Eise jan de Vries 3
04-12-2021 09:10 Wykels Hallum JO7-1 MKV'29 JO7-1 Armando Bolhuis & Arjan van der Wal 3
           
11-12-2021 12:00 Wykels Hallum JO19-1 Birdaard FC JO19-1 Daniek Brouwer 2
11-12-2021 10:15 Wykels Hallum JO17-1JM FVC JO17-2 Cor Poelstra 4
11-12-2021 09:00 Wykels Hallum JO14-1JM Buitenpost JO14-1 Eelco Homsma 4
11-12-2021 09:00 Wykels Hallum JO13-2JM Friese Boys JO13-1 Gijs de Groot jo19
11-12-2021 10:25 Wykels Hallum JO11-1 Leovardia JO11-1 Bote Houtsma 4
11-12-2021 10:25 Wykels Hallum JO10-1 Franeker SC JO10-1 Bjorn Dijkstra 1
           
18-12-2021 10:15 Wykels Hallum JO15-1 JM Frisia JO15-3 Bas de Groot 1
18-12-2021 09:00 Wykels Hallum JO14-1JM FC Burgum JO14-1 Andries Veenstra 3
18-12-2021 09:00 Wykels Hallum JO13-2JM S.C. Stiens JO13-2 Andries Groenewoud 3